Abidal: Możemy odrobić stratę jeszcze przed Gran Derbi
FC Barcelona po porażce na własnym boisku z zespołem Villarreal traci aż osiem punków do Realu Madryt, który wygrał swoje ostatnie spotkanie ligowe z Espanyolem (2:1). Pomimo tak ogromnej straty, Eric Abidal twierdzi, że Barça jest w stanie osiągnąć końcowy sukces w La Liga, a to ze względu na dużą liczbę spotkań pozostałych do rozegrania.
"Nic do tej pory nie zostało rozstrzygnięte, przed nami jeszcze dużo kolejek. Możemy odzyskać formę i zniwelować stratę do rywali i to przed meczem na Santiago Bernabéu. Sprawa jest prosta: musimy wygrywać nasze spotkania i liczyć na potknięcia Madrytu" - powiedział dla "Marki".
Odnosząc się do niedzielnej porażki z zespołem ‘Żółtej łodzi podwodnej' Francuz przyznał, że jego koledzy z drużyny "czują się lekko przybici po tym spotkaniu". Obrońca Dumy Katalonii nie ukrywa, iż jego "drużyna zawiodła w kilku aspektach gry". Według niego wyraźnie odczuwalny był brak Messiego, który "daje Barcelonie sygnał do ataku".
Na koniec Eric Abidal został poproszony o skomentowanie sposobu przeprowadzenia treningów w jego klubie. "Każdy zawodnik wybiera stopień obciążenia na zajęciach adekwatnie do swojego aktualnego stanu fizycznego". "Walczymy na trzech frontach, więc nasze cele pozostają niezmienione: chcemy zdobyć potrójną koronę" - dodał.
[źródło: Goal.com]
"Nic do tej pory nie zostało rozstrzygnięte, przed nami jeszcze dużo kolejek. Możemy odzyskać formę i zniwelować stratę do rywali i to przed meczem na Santiago Bernabéu. Sprawa jest prosta: musimy wygrywać nasze spotkania i liczyć na potknięcia Madrytu" - powiedział dla "Marki".
Odnosząc się do niedzielnej porażki z zespołem ‘Żółtej łodzi podwodnej' Francuz przyznał, że jego koledzy z drużyny "czują się lekko przybici po tym spotkaniu". Obrońca Dumy Katalonii nie ukrywa, iż jego "drużyna zawiodła w kilku aspektach gry". Według niego wyraźnie odczuwalny był brak Messiego, który "daje Barcelonie sygnał do ataku".
Na koniec Eric Abidal został poproszony o skomentowanie sposobu przeprowadzenia treningów w jego klubie. "Każdy zawodnik wybiera stopień obciążenia na zajęciach adekwatnie do swojego aktualnego stanu fizycznego". "Walczymy na trzech frontach, więc nasze cele pozostają niezmienione: chcemy zdobyć potrójną koronę" - dodał.
[źródło: Goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)