Hildebrand: Gramy o wszystko

Magnus

20 marca 2008, 13:43

Brak komentarzy
W pierwszym spotkaniu półfinałowym rozgrywanym pomiędzy Barceloną a Valencią padł remis (1:1). Timo Hildebrand wierzy, że jego wstęp w dzisiejszym meczu przyczyni się do końcowego sukcesu swojej drużyny, co niewątpliwie podniosłoby morale jego zespołu."W tym pojedynku będziemy grali o wszystko, on jest jak finał. Każdy z nas będzie starał się wykrzesać z siebie maksimum swoich możliwości, w celu wydobycia klubu z trudnej sytuacji".

Według Hildebranda, jeśli Valencia była w stanie osiągnąć korzystny rezultat z Dumą Katalonii na wyjeździe, dlaczego nie miałaby tego uczynić na własnym boisku. Ten fakt ma być nadzieją i inspiracją dla niego samego, jak i jego kolegów z drużyny: "Wierzę, że możemy wyeliminować Barçę. Udowodniliśmy to w pierwszym spotkaniu poprzez naszą grę, więc dlaczego nie mamy tego dokonać przed własną publicznością. Musimy dać z siebie wszystko, wznieść się na wyżyny swoich możliwości oraz posiadać mentalność zwycięzców". "Jeśli skupimy się wyłącznie na osiągnięciu korzystnego rezultatu, to wszystko powinno pójść po naszej myśli. Nic innego nie powinno nas w tym momencie interesować - dodał".

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze