Henry rezygnuje z reprezentacji

robertinho

24 marca 2008, 19:49

Brak komentarzy
Thierry Henry zrezygnował z występu w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Francji z Angilą w środę, z powodu kontuzji jakiej doznał w ostatnim pojedynku z Valladolid. Wprawdzie Henry nie został zmieniony w trakcie meczu i rozegrał go do końca, ale nie chce ryzykować poważniejszego urazu. Szkoleniowiec Raymond Domenech już musiał zrezygnować z jednego napastnika - Karima Benzemy, który jest w trakcie leczenia kontuzji.

W miejsce Thierry'ego Henry, Francuz powołał napastnika Juventusu Turyn - Davida Trezeguet, który powraca do składu po półrocznej przerwie. Ostatni raz zagrał przeciwko Szkocji we wrześniu ubiegłego roku.. Do składu został powołany również strzelec Lens, Loic Remy zastępujący Mathieu Valbuenę, który doznał kontuzji w ten weekend.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze