Gio zderzył się z Vazquezem

Looky

25 marca 2008, 21:50

Brak komentarzy
Do groźnie wyglądającego incydentu doszło w trakcie zajęć pierwszej drużyny Barcelony. W ferworze walki, podczas wewnętrznej gry kontrolnej, zderzyli się Giovani Dos Santos i Victor Vázquez. Obaj potrzebowali pomocy fizjoterapeutów, ale skutki zdarzenia bardziej odczuł Meksykanin, choć podobnie jak jego starszy kolega, po interwencji lekarzy mógł kontynuować grę. Skończyło się więc na strachu.

Giovani otrzymał powołanie od selekcjonera reprezentacji narodowej, Hugo Sancheza na jutrzejszy mecz Meksyku z Ghaną. Napastnik nie udał się jednak na zgrupowanie, bowiem od sztabu medycznego Barcelony wciąż nie otrzymał zgody na grę. Mimo że zawodnik odczuwa ból w lewej kostce, wczoraj należał do wyróżniających się postaci podczas treningu. Dobrze zaprezentowali się także Vázquez, Sanchez i Pedrito.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze