Jak zakończy się sezon 2007/08?

Dylu

28 marca 2008, 01:01

Brak komentarzy
Pora zmienić naszą sondę! Poprzednio zadaliśmy Wam pytanie dotyczące premii, jaką Joan Laporta obiecał piłkarzom w przypadku ich awansu do finału Copa del Rey. Tradycyjnie ostateczne wyniki głosowania można znaleźć w naszym archiwum sond.

Nowy sondaż dotyczy z kolei sprawy tytułów, jakie w tym sezonie może zdobyć zespół Franka Rijkaarda. Po niedawnej porażce z Valencią na Mestalla, Duma Katalonii odpadła z rozgrywek o Puchar Króla, dlatego do wygrania pozostaje jedynie La Liga lub Puchar Europy. Czy uda się zdobyć podwójną koronę lub wygrać chociaż jeden tytuł, a może sezon zakończy się kompletną klapą? Pytanie brzmi: "Co według Ciebie FC Barcelona wygra w sezonie 2007/08?"

PS.
Przypominamy, że obecnie trwa także głosowanie na "Najlepszego gracza lutego" (podobnie jak w sondzie, głosy można oddawać na samym dole strony).

Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze