Jak zakończy się sezon 2007/08?
Pora zmienić naszą sondę! Poprzednio zadaliśmy Wam pytanie dotyczące premii, jaką Joan Laporta obiecał piłkarzom w przypadku ich awansu do finału Copa del Rey. Tradycyjnie ostateczne wyniki głosowania można znaleźć w naszym archiwum sond.
Nowy sondaż dotyczy z kolei sprawy tytułów, jakie w tym sezonie może zdobyć zespół Franka Rijkaarda. Po niedawnej porażce z Valencią na Mestalla, Duma Katalonii odpadła z rozgrywek o Puchar Króla, dlatego do wygrania pozostaje jedynie La Liga lub Puchar Europy. Czy uda się zdobyć podwójną koronę lub wygrać chociaż jeden tytuł, a może sezon zakończy się kompletną klapą? Pytanie brzmi: "Co według Ciebie FC Barcelona wygra w sezonie 2007/08?"
PS. Przypominamy, że obecnie trwa także głosowanie na "Najlepszego gracza lutego" (podobnie jak w sondzie, głosy można oddawać na samym dole strony).
Zapraszamy do głosowania!
Nowy sondaż dotyczy z kolei sprawy tytułów, jakie w tym sezonie może zdobyć zespół Franka Rijkaarda. Po niedawnej porażce z Valencią na Mestalla, Duma Katalonii odpadła z rozgrywek o Puchar Króla, dlatego do wygrania pozostaje jedynie La Liga lub Puchar Europy. Czy uda się zdobyć podwójną koronę lub wygrać chociaż jeden tytuł, a może sezon zakończy się kompletną klapą? Pytanie brzmi: "Co według Ciebie FC Barcelona wygra w sezonie 2007/08?"
PS. Przypominamy, że obecnie trwa także głosowanie na "Najlepszego gracza lutego" (podobnie jak w sondzie, głosy można oddawać na samym dole strony).
Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)