Rijkaard: Presja nam pomogła

Looky

2 kwietnia 2008, 00:29

Brak komentarzy
"Łatwiej było przygotować zespół do meczu z Schalke, a to ze względu na zamieszanie jakie powstało na zewnątrz klubu" - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Frank Rijkaard. "Podeszliśmy do meczu z odpowiednią mentalnością, to co działo się na zewnątrz uczyniło pewne rzeczy łatwiejszymi. Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę jak ciężkie czeka nas zadanie" - dodał.

Mimo korzystnego rezultatu w Champions League, Rijkaard nie rezygnuje z walki o mistrzowski tytuł La Liga: "W Primera Division wciąż mamy szansę". Mister komplementował także strzelca jedynej bramki, Bojana Krkica który mając niespełna 18 lat zapisał się w historii Ligi Mistrzów jako jeden z najmłodszych jej strzelców. "Dokonuje rzeczy, które przypisane są wielkim zawodnikom" - komentował.

Rijkaard zaznaczył też, że widział poprawę w grze zespołu w stosunku do ostatniego ligowego meczu z Betisem.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze