Eto'o: Reszta niech się odpier...

Looky

10 kwietnia 2008, 15:03

Brak komentarzy
Samuel Eto'o ponownie nie potrafił ukryć swoich emocji. Po meczu z Schalke Kameruńczyk nazwał Bojana "synem wszystkich" i odniósł sie do słów Xaviera Sala Martina, który stwierdził, że niektórzy zawodnicy odsuwani są od składu. "Kto tak powiedział? Prezydent? Nie. Tu głową jest Laporta, a cała reszta niech się odpier..." - skomentował.

Xavi z kolei mówił, iż "na początku w szeregach Barçy istniał niepokój, to nam nie pomogło". "Sądzę jednak, że mieliśmy dobre nastawienie" - dodał. Henry z kolei odniósł się do reakcji publiczności, która sympatyzuje z Bojanem: "To normalne, on jest synem Katalonii".

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze