Deco: Zaskarżę Salę Martina

Looky

11 kwietnia 2008, 11:04

Brak komentarzy
Słowa Xaviera Saly Martina, który stwierdził, że w Barcelonie są gracze "bawiący się całymi dniami", którzy oficjalnie leczą kontuzje, a naprawdę izolowani są od składu, wciąż odbijają się w Katalonii szerokim echem. Zareagował na nie Deco, jeden z graczy aktualnie leczących uraz.

"Jeżeli te słowa odnosiły się do mnie, niech ten człowiek ma na tyle odwagi, aby przyjść mi o tym powiedzieć. Jeśli Martin nie miał na myśli mojej osoby, niech publicznie o tym powie. Leczę kontuzję, a moja uczciwość została poddana w wątpliwość" - mówił Portugalczyk.

Na tym się jednak nie skończyło, bowiem po rozmowie z prawnikiem, piłkarz bierze pod uwagę wystąpienie na drogę sądową: "Jeśli nie przyjdzie powiedzieć, że jego słowa nie były skierowane do mnie, zaskarżę go. Przekazałem już sprawę w ręce swoich prawników, którzy teraz ją analizują". Portugalczyk jest przekonany, że po tej wypowiedzi, Sala Martin natychmiast powinien podać się do dymisji: "Jeśli ma godność, powinien odejść".

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze