Valdés: Liniowy przyznał się do błędu

Looky

13 kwietnia 2008, 12:24

Brak komentarzy
Sędzia wczorajszego meczu, Clos Gómez, w 40. minucie uznał, iż piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową bramki strzeżonej przez Victora Valdésa, uznając tym samym gola, którego nie było. Golkiper Barcelony po meczu powiedział jednak, iż arbiter liniowy przyznał w przerwie, iż gol nie powinien zostać uznany.

"Gola nie było i bardzo źle się stało, że sędzia popełnił tak duży błąd. W przerwie z nim rozmawiałem i potwierdził, iż to była pomyłka, przyznał się do błędu. Ale trudno, stało się i należy o tym zapomnieć. Nie pomoże nam na pewno rozpamiętywanie tej sytuacji. Po doprowadzeniu do wyrównania piłkarze Recreativo nabrali pewności siebie. Szkoda, tym bardziej, że powinniśmy byli ten mecz wygrać" - komentował.

"Nie wykorzystujemy swoich szans, a bez tego nie można myśleć o wygraniu ligi. Uważam, że potrafimy się podnieść, ale nasi przeciwnicy wspinają się na wyżyny kiedy grają przeciwko nam" - dodał.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze