Seedorf do Ronaldinho: Numer '10' jest mój

Dylu

15 kwietnia 2008, 02:20

Brak komentarzy
Ronaldinho nie może liczyć w Milanie na numer '10', z którego zasłynął w Barçy. Przynajmniej na chwilę obecną jego właścicielem jest Clarence Seedorf.

Holenderski pomocnik wyraził satysfakcję z ewentualnego pozyskania napastnika Barcelony: "Jeśli przyjdzie do Milanu będę szczęśliwy, jest kolejnym wielkim mistrzem i będzie mile widziany", jednakże chwilę później wyraźnie dał do zrozumienia, że "w każdym razie będzie mi przydzielony numer '10', który nosiłem w ostatnich latach".

"Kiedy grałem w Interze już nosiłem numer '10', a kiedy przeszedłem do Milanu nie mogłem z nim grać, ponieważ należał on do Rui Costy. Kiedy odszedł, mogłem wrócić do '10', która zawsze była moim ulubionym numerem. Sądzę, że taki sposób działania powinien być stosowany do wszystkich."

Z drugiej strony Seedorf zdaje sobie sprawę, iż po tak rozczarowującym sezonie jak ten obecny, pozyskanie Ronaldinho pomoże "odzyskać entuzjazm w otoczeniu".

"Trener i klub wiedzą jak szukać piłkarzy, którzy mogą coś zmienić. Nie wypowiadałem się w tej sprawie, mam tylko nadzieję, że klub robi wszystko co trzeba", zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze