Najlepsi w miesiącu: marzec

robertinho

17 maja 2008, 10:22

Brak komentarzy
Kolejne głosowanie dobiegło końca i wiemy już, kto według was był najlepszym zawodnikiem miesiąca kwietnia. Tym razem wyniki nie zaskoczyły, bo na pierwszym miejscu podium znalazł sie Bojan Krkić z łączną sumą głosów 727. Tuż za nim znalazł się inny wychowanek Barçy Lionel Messi otrzymując 549 głosów. Na trzecim miejscu uplasował się Samuel Eto'o, na którego zagłosowało 488 osób.

Tym samym rozpoczynamy głosowanie na najlepszego zawodnika kwietnia. Do głosowania zapraszamy tutaj
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze