Edmílson będzie grał dla Villarreal

Kuba

17 maja 2008, 12:04

Brak komentarzy
Villarreal już teraz myśli o wzmocnieniach na przyszły sezon. Piłkarze Manuela Pellegriniego chcą walczyć z powodzeniem w Lidze Mistrzów, a jednym z piłkarzy, którzy mają wzmocnić zespół ‘Żółtej Łodzi Podwodnej' jest Edmílson.

Brazylijczykowi wraz z końcem czerwca bieżącego roku kończy się kontrakt z Barceloną. W czwartkowy wieczór piłkarz udał się do Villarreal, aby tam uzgodnić wstępne warunki umowy.

Negocjacje między Edmílsonem a jego ewentualnym nabywcą przebiegają pomyślnie. W piątek rano piłkarz przeszedł gruntowne badania w szpitalu Nou d'Octubre (Walencja). Edmílson w obecnym sezonie wielokrotnie był kontuzjowany, a włodarze Villarreal chcieli być pewni, iż piłkarzowi nic już nie dolega.

Po badaniach Edmílson udał się na zgrupowanie przed ostatnim meczem ligowym z Realem Murcia. Niestety nie będzie mógł on wystąpić w tym spotkaniu z powodu zawieszenia.

Jose jest oczekiwany w siedzibie klubu Villarreal na początku przyszłego tygodnia, aby podpisać 2-letni kontrakt. Transakcja powinna zostać sfinalizowana najpóźniej w środę.

[źródło: Goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze