Keita strzela dla Mali

Looky

2 czerwca 2008, 13:05

Brak komentarzy
Seydou Keita zdobył dla swojej reprezentacji dwie bramki w meczu z Kongo (4:2), który odbył się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Pomocnik Barçy już w 1. minucie otworzył wynik meczu. Co prawda pięć minut później wyrównał Mouaya, ale Malijczycy jeszcze przed przerwą zdołali strzelić dwa gole. Ich autorami był Coulibaly. W drugiej połowie Keita trafił na 4:1, a rozmiary porażki Kongo zmniejszył Mouaya.

To nie jedyne spotkanie jakie reprezentacja Mali rozegrała w tym miesiącu. Już 7 czerwca czeka ją konfrontacja z Czadem, następnie dwukrotnie z Sudanem (14 na wyjeździe i 22 czerwca u siebie).

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze