"Barça potrzebuje zmian"

M_k

12 czerwca 2008, 00:05

Brak komentarzy
Gio van Bronckhorst wierzy, że Barcelona przed następnym sezonem zdoła poczynić wszystkie niezbędne wzmocnienia. Były piłkarz Dumy Katalonii mówi, że był zaskoczony, iż sprawy na Camp Nou w końcówce rozgrywek potoczyły się aż tak źle.

"Bez wątpienia to był bardzo nieudany okres dla Barçy" - stwierdził piłkarz - "Ale teraz widać w tej drużynie wielkie zmiany i niedługo klub wróci na swoje dawne miejsce. Tamtego feralnego sezonu, zanim odszedłem, nikt nie wierzył, że nie zdobędziemy tytułu. Jednak mistrzostwo przeszło obok nas. Teraz Barça była dużo dalej od szczytu tabeli niż wtedy" - mówił Van Bronckhorst. O Franku Rijkaardzie powiedział: "Wszyscy wiedzą jaki on jest. Miły facet, który dał bardzo dużo od siebie dla zespołu, ale teraz i na niego przyszedł czas. Wierzę, że w najbliższym czasie wszystko dobrze się dla niego ułoży, tak samo jak i dla całej FC Barcelony" - zakończył gracz Feyenoordu.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze