Ronaldinho jedzie na Olimpiadę

Komar

24 czerwca 2008, 10:36

Brak komentarzy
Szkoleniowiec reprezentacji Brazylii, Dunga potwierdził powołanie Ronaldinho na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i przyznał, iż do jego decyzji przyczynił się Brazylijski Związek Piłki Nożnej (CBF).

Po ostatnim spotkaniu ‘Canarinhos' z reprezentacją Rio de Janeiro, Dunga oświadczył, że duży wpływ na jego decyzję miał prezydent CBF, Ricardo Teixeira.

Selekcjoner Brazylii wyjaśnił dlaczego Ronaldinho znalazł się w reprezentacji: "Postąpiliśmy tak samo jak w sprawie Robinho. Kiedy był on rezerwowym Realu Madryt, powołaliśmy go do kadry, aby odzyskał formę".

Trener, Paulo Paixo odpowiedzialny za sprawność fizyczną ‘Canarinhos' przyznał, iż postara się aby Ronaldinho w ciągu 30 dni powrócił do formy: "Jest możliwe, że będzie w dobrej kondycji. Ważnym aspektem będzie praca, dzięki której piłkarz może odzyskać pewność siebie".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze