Zenit nie chce nawet 25 mln

Looky

11 lipca 2008, 12:46

Brak komentarzy
Władze Zenita Sankt Petersburg nie chcą przyjąć za swojego napastnika oferty opiewającej nawet na 25 mln euro, a taka napłynęła podobno w jego sprawie z Premiership. W związku z powyższym transfer Arszawina do zagranicznego klubu staje się coraz bardziej skomplikowany. Zawodnik jest coraz bardziej zrezygnowany i powoli oswaja się z myślą, iż kolejny sezon spędzi pod skrzydłami Dicka Advocaata.

Reprezentant Arszawina, Dennis Lachter powiedział dla "Daily Express", że Zenit odrzucił ofertę o wartości kwotę 25 mln, która napłynęła z jednego z angielskich klubów. Rosjanie albo więc nie chcą sprzedać swojego gwiazdora, albo zamierzają zbić fortunę na jego na transferze do Hiszpanii lub Anglii.

Kwota, która satysfakcjonuje Zenit to 30 mln euro, podczas gdy Barcelona oferowała jedynie połowę z tego. Zrezygnowany Arszawin pogodził się już chyba ze swoim losem i powrócił już do pierwszego zespołu prowadzonego przez Advocaata.

Wobec całej sytuacji, sprowadzenie gwiazdora reprezentacji Rosji wydaje się być niemożliwe, tym bardziej że jak zapewnia Lachter, z Zenitem obowiązuje gracza jeszcze 4-letnia umowa, a jego kontrakt opiewa na 6 mln euro, czyli kwotę znacznie wyższą niż byłaby w stanie zaoferować piłkarzowi Barcelona.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze