Szansa debiutu dla pięciu nowych

robertinho

24 lipca 2008, 14:41

Brak komentarzy
Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem pierwszego meczu Barcelony w sezonie 2008/09. Wprawdzie jest to tylko towarzyskie spotkanie z drużyną Hibernian Edynburg, ale będzie pierwszy mecz dla pięciu nowych zawodników, którzy przybyli do Barcelony w letnim okienku transferowym.

W ciągu całego pobytu Blaugrana w Szkocji, Dani Alves, Gerard Piqué, Martín Cáceres, Seydou Keita i Aleksandr Hleb będą mieli dwie okazje by zagrać swoje pierwsze minuty w koszulce Barcelony. Pierwsza z nich będzie właśnie dzisiaj w meczu przeciwko Hibernian, a druga w sobotę, kiedy to przeciwnikiem będzie Dundee United. W obu meczach zagrają z losowo przydzielonymi numerami na koszulce, gdyż decyzja o indywidualnych numerach dopiero zostanie podjęta w najbliższej przyszłości.

Najprawdopodobniej każdy z zawodników zagra mniej więcej tyle samo czasu w meczu, by jeszcze nie przemęczać zbytnio organizmów. Każdy z nich podkreśla, że nie może się już doczekać debiutu. Sam Aleksandr Hleb powiedział wczoraj, że mecz z Hibernian jest bardzo ważny, bo da szansę każdemu zdobyć trochę ogrania, ale najważniejsze jednak, aby nikt nie odniósł kontuzji.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze