Agent: Silva chce zostać w Valencii

Barcman

5 sierpnia 2008, 11:34

53 komentarze
Agent Davida Silv, Julio Llorente poinformował, że jego klient chce kontynuować karierę w barwach Valencii CF.

"David chce zostać w Valencii, gdyż tutaj czuje się najlepiej i jest doceniany przez innych. Ponadto kontrakt Silvy z lewantyńskim klubem wygasa dopiero za kilka lat" - zakomunikował Llorente.

"Czekamy na dalszy rozwój wypadków. Jeśli w ciągu kilku najbliższych dni wpłynie do nas jakaś oferta to wspólnie ją rozpatrzymy. Jednak najprawdopodobniej mój klient pozostanie piłkarzem klubu z Mestalla" - oznajmił agent reprezentanta Hiszpanii.

[źródło: Goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (53)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze