Gabri trenuje z Barçą
Gabriel García 'Gabri' znów trenuje w Barcelonie. Nie jest to jednak efekt nagłego transferu wychowanka Klubu. Hiszpan wciąż jest zawodnikiem Ajaxu Amsterdam, ale w najbliższym czasie jego żona urodzi dziecko. Pracodawca Gabriego wyraził zgodę, by ten nie zaniedbując przygotowań do nowego sezonu, odbywał on treningi pod okiem Luisa Enrique w Barça Atlètic.
Nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć rozmowy z byłym graczem Dumy Katalonii na temat tego, jak widzi nową Barçę, tworzoną przez Guardiolę. "Nie mogli lepiej zacząć. W ostatnim tygodniu zagrali ciężki mecz i poradzili sobie znakomicie" - mówił Katalończyk. "W zeszłym roku Pep pokazał, że świetnie radzi sobie z młodzieżą. Teraz jest nie inaczej, wszystko idzie po jego myśli". Gabri przyznał, że po rozmowie z kilkoma kolegami, stwierdzili oni, iż są "bardzo zadowoleni z nowego trenera".
Dla Gabriego będzie to już trzeci sezon występów w Holandii, gdzie jak sam mówi "w miarę się zaaklimatyzowałem. Gram i jestem szczęśliwy". W tym roku Katalończyk będzie dzielił szatnię z Oleguerem.
[źródło: FCBarcelona.com]
Nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć rozmowy z byłym graczem Dumy Katalonii na temat tego, jak widzi nową Barçę, tworzoną przez Guardiolę. "Nie mogli lepiej zacząć. W ostatnim tygodniu zagrali ciężki mecz i poradzili sobie znakomicie" - mówił Katalończyk. "W zeszłym roku Pep pokazał, że świetnie radzi sobie z młodzieżą. Teraz jest nie inaczej, wszystko idzie po jego myśli". Gabri przyznał, że po rozmowie z kilkoma kolegami, stwierdzili oni, iż są "bardzo zadowoleni z nowego trenera".
Dla Gabriego będzie to już trzeci sezon występów w Holandii, gdzie jak sam mówi "w miarę się zaaklimatyzowałem. Gram i jestem szczęśliwy". W tym roku Katalończyk będzie dzielił szatnię z Oleguerem.
[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (8)