Najlepsze - najgorsze: Wisła - Barca

Looky

27 sierpnia 2008, 10:30

30 komentarzy
Rzecz najlepsza: Szanse Pique

Akcje ofensywne Pique. Zawodnik pokazał, że Barcelona może mieć z niego pożytek jeśli chodzi o poczynania w ataku. Jego szybkość, wzrost, umiejętność wyjścia do dośrodkowań, sugerują że Pique może mieć dużo do powiedzenia w ofensywie zespołu w kolejnych jego spotkaniach.

Rzecz najgorsza: Wspomnienia

A konkretnie wspomnienie minionego sezonu. Barcelona momentami przypominała drużynę jaką mogliśmy oglądać kilka miesięcy temu. Podania wszerz boiska i brak pomysłu na rozegranie akcji nie napawają optymizmem w kontekście pierwszego ligowego meczu, z Numancią.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze