Najgorszy start od 1973 roku
Wczorajszy remis Barcelony z Racingiem Santander, oznacza najgorszy start katalońskiej drużyny w rozgrywkach ligowych od 1973 roku. Wówczas FC Barcelona uległa w meczu inaugurującym sezon Primera Division ekipie Elche (0:1). Z kolei w drugiej kolejce Katalończycy bezbramkowo zremisowali (0:0), podobnie jak dzisiaj z kantabryjskim zespołem.
Podopieczni Josepa Guardioli, dwa tygodnie temu przegrali pierwszy mecz Liga BBVA z Numancią (0:1), a wczoraj wywalczyli zaledwie jeden z punkt z teoretycznie o wiele słabszym rywalem.
Co ciekawe, sezon 1973/74 okazał się zwycięski dla graczy w bordowo-granatowych strojach. Mimo kiepskiego początku Duma Katalonii sięgnęła po kolejne campeonato. Pierwsza wygrana w ówczesnym sezonie miała miejsce dopiero w czwartej kolejce w pojedynku derbowym z Espanyolem Barcelona (3:0). Z kolei w trzecim tygodniu rozgrywek, Barça musiała uznać wyższość Celty Vigo.
[źródło: Mundo Deportivo]
Podopieczni Josepa Guardioli, dwa tygodnie temu przegrali pierwszy mecz Liga BBVA z Numancią (0:1), a wczoraj wywalczyli zaledwie jeden z punkt z teoretycznie o wiele słabszym rywalem.
Co ciekawe, sezon 1973/74 okazał się zwycięski dla graczy w bordowo-granatowych strojach. Mimo kiepskiego początku Duma Katalonii sięgnęła po kolejne campeonato. Pierwsza wygrana w ówczesnym sezonie miała miejsce dopiero w czwartej kolejce w pojedynku derbowym z Espanyolem Barcelona (3:0). Z kolei w trzecim tygodniu rozgrywek, Barça musiała uznać wyższość Celty Vigo.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (6)