Denilson o nieudanym transferze do Barçy

Kuba

22 września 2008, 23:39

8 komentarzy
Denislon, były piłkarz Betisu Sevilla (grał tam w latach 1998-2005), najbliższego rywala Barçy, obecnie piłkarz Palmeiras São Paulo, gdzie gra pod wodzą Vanderleia Luxemburgo udzielił krótkiego wywiadu dla czasopisma "Don Balón".

W wywiadzie brazylijski piłkarz wypowiedział się na temat nieudanego transferu do Dumy Katalonii. "Zasnąłem z myślą, że zagram dla Barçy, a obudziłem się będąc zawodnikiem Betisu . Pierwsza oficjalna oferta Barcelony została zaakceptowana. Negocjacje praktycznie zostały zamknięte", powiedział Denílson de Oliveira Araújo.

"Wszystko zaprzepaścił podatek, który trzeba było zapłacić za transfer", dodał Brazylijczyk.

Brak w porozumienia ws. transferu do Barcelony sprawił, iż Denilson został piłkarzem Betisu, gdyż władze tego klubu zaoferowali mu bardzo dobry kontrakt. "Finansowo ich oferta była bardzo dobra i dlatego zdecydowałem się ją przyjąć", powiedział były piłkarze Betisu.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze