Denilson o nieudanym transferze do Barçy
Denislon, były piłkarz Betisu Sevilla (grał tam w latach 1998-2005), najbliższego rywala Barçy, obecnie piłkarz Palmeiras São Paulo, gdzie gra pod wodzą Vanderleia Luxemburgo udzielił krótkiego wywiadu dla czasopisma "Don Balón".
W wywiadzie brazylijski piłkarz wypowiedział się na temat nieudanego transferu do Dumy Katalonii. "Zasnąłem z myślą, że zagram dla Barçy, a obudziłem się będąc zawodnikiem Betisu . Pierwsza oficjalna oferta Barcelony została zaakceptowana. Negocjacje praktycznie zostały zamknięte", powiedział Denílson de Oliveira Araújo.
"Wszystko zaprzepaścił podatek, który trzeba było zapłacić za transfer", dodał Brazylijczyk.
Brak w porozumienia ws. transferu do Barcelony sprawił, iż Denilson został piłkarzem Betisu, gdyż władze tego klubu zaoferowali mu bardzo dobry kontrakt. "Finansowo ich oferta była bardzo dobra i dlatego zdecydowałem się ją przyjąć", powiedział były piłkarze Betisu.
[źródło: Sport]
W wywiadzie brazylijski piłkarz wypowiedział się na temat nieudanego transferu do Dumy Katalonii. "Zasnąłem z myślą, że zagram dla Barçy, a obudziłem się będąc zawodnikiem Betisu . Pierwsza oficjalna oferta Barcelony została zaakceptowana. Negocjacje praktycznie zostały zamknięte", powiedział Denílson de Oliveira Araújo.
"Wszystko zaprzepaścił podatek, który trzeba było zapłacić za transfer", dodał Brazylijczyk.
Brak w porozumienia ws. transferu do Barcelony sprawił, iż Denilson został piłkarzem Betisu, gdyż władze tego klubu zaoferowali mu bardzo dobry kontrakt. "Finansowo ich oferta była bardzo dobra i dlatego zdecydowałem się ją przyjąć", powiedział były piłkarze Betisu.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (8)