Pozostało tylko pięciu
We wtorek, po dwudniowej przerwie, zespół FC Barcelona powrócił do treningów. Dzisiejsza sesja odbyła się bez udziału 18 zawodników, którzy zostali powołani na mecze reprezentacji narodowych. W Barcelonie pozostało zaledwie pięciu graczy pierwszego zespołu. Są to Victor Valdés, Albert Jorquera, Jose Manuel Pinto, Sylvinho i Victor Sanchez. Cała piątka szkoliła się dzisiaj wraz z zespołem Barçy Atletic na obiektach Ciudad Deportiva.
W ekipie rezerw Barçy, nie licząc kontuzjowanych zawodników, nieobecny był Gai Assulin, który otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Izraela. Z kolei Corcoles trenował dziś indywidualnie pod okiem trenera od przygotowania fizycznego. Mimo obecności trenerów pierwszej drużyny, sesję poprowadził szkoleniowiec Barçy Atletic - Luis Enrique.
Po rozgrzewce, piłkarze i bramkarze pracowali oddzielnie. Z tą drugą grupą pracował Juan Carlos Unzue i Carles Busquets. Z kolei reszta drużyny wykonywała ćwiczenia polegające na kontroli piłki w ruchu.
W środę i w czwartek, zawodnicy pierwszego zespołu również będą trenować na obiektach Ciudad Deportiva. Obie sesje zostały zaplanowane na godzinę 10:30.
[źródło: FCBarcelona.cat]
W ekipie rezerw Barçy, nie licząc kontuzjowanych zawodników, nieobecny był Gai Assulin, który otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Izraela. Z kolei Corcoles trenował dziś indywidualnie pod okiem trenera od przygotowania fizycznego. Mimo obecności trenerów pierwszej drużyny, sesję poprowadził szkoleniowiec Barçy Atletic - Luis Enrique.
Po rozgrzewce, piłkarze i bramkarze pracowali oddzielnie. Z tą drugą grupą pracował Juan Carlos Unzue i Carles Busquets. Z kolei reszta drużyny wykonywała ćwiczenia polegające na kontroli piłki w ruchu.
W środę i w czwartek, zawodnicy pierwszego zespołu również będą trenować na obiektach Ciudad Deportiva. Obie sesje zostały zaplanowane na godzinę 10:30.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)