Messi nie dokończył treningu

Krystian

9 października 2008, 19:17

9 komentarzy
Leo Messi nie dokończył dzisiejszego treningu reprezentacji Argentyny na skutek lekkiego bólu w lewej nodze. Selekcjoner 'Albicelestes', Alfio Basile chce zrobić jednak wszystko co w jego mocy, by napastnik Barcelony wystąpił w meczu przeciwko Urugwajowi.

Argentyńska Federacja Piłkarska przekazała jednej z hiszpańskich agencji informację, iż kontuzja Messiego to "nic poważnego, a jest to jedynie lekki ból mięśnia lewej nogi", który u gracza powoduje dyskomfort. Sztab szkoleniowy reprezentacji wolał dmuchać na zimne i odesłał Leo wcześniej do szatni. Mimo wszystko, Barcelona z oczywistym niepokojem przysłuchuje się każdej informacji na temat nawet najmniejszego urazu swojego zawodnika, mając na względzie poprzedni sezon, kiedy to Lionel był notorycznie trapiony przez kontuzje.

Jeśli chodzi o pozostałych graczy reprezentacji Argentyny, Juan Roman Riquelme - rozgrywający Boca Juniors, nie wziął udziału w treningu z piłkami, a jego miejsce zajął zawodnik Benfiki - Angel Di Maria. Reszta piłkarzy trenowała normalnie.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze