Raúl "Anti-Barcelona" Tamudo

M_k

15 października 2008, 23:34

27 komentarzy
Kapitan Espanyolu Barcelona przyznał dziś, że nie znosi lokalnego rywala swojej drużyny. Jednocześnie wraził dumę z faktu, że jest Katalończykiem i powiedział, iż zawsze będzie grał w reprezentacji Katalonii, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Napastnik "Los Pericos" zdradził, że kiedy przychodzi do rywalizacji na linii FC Barcelona-Real Madryt, trzyma kciuki za "Królewskich". Ponadto stwierdził, iż w hierarchii kibiców, fani Espanyolu stoją dla niego wyżej od tych, którzy przychodzą na Camp Nou. "Czy jestem 'anti-Culé'? Tak" - powiedział Tamudo na falach COM Radio.

Tamudo niedawno zaliczył pierwsze trafienie do siatki rywali w nowym sezonie. Zapytany o niemoc strzelecką, która dopadła go u progu rozgrywek, odparł: "Od mojego debiutu w marcu 1997 roku upłynęło już sporo czasu. Przyzwyczaiłem się do krytyki. Skupiam się tylko i wyłącznie na swojej pracy". Tamudo zaprzeczył również sugestiom, jakoby w przeszłości unikał stawiania się na zgrupowaniach reprezentacji Katalonii. "Zawsze jestem gotowy, by wspierać Katalończyków na boisku, jednak niekiedy jest to niemożliwe ze względu na kontuzje."

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze