Keita powraca do składu
Dziś rano na Mini Estadi, zespół Barcelony trenował w ramach przygotowań do meczu z Valladolid. W zajęciach z całą drużyną po raz pierwszy wziął udział Seydou Keita, co oznacza, że Malijczyk powraca do pełnej sprawności.
Podczas dzisiejszego treningu, Guardiola miał do dyspozycji 20 zawodników. Po raz pierwszy z zespołem trenował Keita, który powraca do składu po kontuzji odniesionej w ligowym meczu z Athletic Bilbao.
Pique gotowy na sobotę
Jeśli chodzi o kontuzjowanych graczy, dotarła do nas dobra wiadomość na temat Gerarda Pique. Hiszpan, który w meczu z Bazyleą nabawił się kilku poważnych siniaków na prawym udzie, najprawdopodobniej będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu na Camp Nou przeciwko Realowi Valladolid. Taki komunikat w środę wygłosił sztab medyczny Dumy Katalonii.
[źródło: FCBarcelona.com]
Podczas dzisiejszego treningu, Guardiola miał do dyspozycji 20 zawodników. Po raz pierwszy z zespołem trenował Keita, który powraca do składu po kontuzji odniesionej w ligowym meczu z Athletic Bilbao.
Pique gotowy na sobotę
Jeśli chodzi o kontuzjowanych graczy, dotarła do nas dobra wiadomość na temat Gerarda Pique. Hiszpan, który w meczu z Bazyleą nabawił się kilku poważnych siniaków na prawym udzie, najprawdopodobniej będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu na Camp Nou przeciwko Realowi Valladolid. Taki komunikat w środę wygłosił sztab medyczny Dumy Katalonii.
[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (18)