Keita powraca do składu

krystian

6 listopada 2008, 13:30

18 komentarzy
Dziś rano na Mini Estadi, zespół Barcelony trenował w ramach przygotowań do meczu z Valladolid. W zajęciach z całą drużyną po raz pierwszy wziął udział Seydou Keita, co oznacza, że Malijczyk powraca do pełnej sprawności.

Podczas dzisiejszego treningu, Guardiola miał do dyspozycji 20 zawodników. Po raz pierwszy z zespołem trenował Keita, który powraca do składu po kontuzji odniesionej w ligowym meczu z Athletic Bilbao.

Pique gotowy na sobotę

Jeśli chodzi o kontuzjowanych graczy, dotarła do nas dobra wiadomość na temat Gerarda Pique. Hiszpan, który w meczu z Bazyleą nabawił się kilku poważnych siniaków na prawym udzie, najprawdopodobniej będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu na Camp Nou przeciwko Realowi Valladolid. Taki komunikat w środę wygłosił sztab medyczny Dumy Katalonii.

[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze