Messi spotkał się z Maradoną

Krakers

7 listopada 2008, 08:56

29 komentarzy
Dzisiaj w południe, Leo Messi spotkał się z Diego Armando Maradoną po raz pierwszy, od czasu objęcia przez byłego zawodnika Barcelony stanowiska szkoleniowca reprezentacji Argentyny.

Po porannym treningu na Miniestadi, Messi udał się do hotelu w Barcelonie w celu spotkania z Maradoną. Prywatna rozmowa pomiędzy Leo i Diego była pierwszą, od momentu zatrudnienia przez Maradony AFA jako trenera Albicelestes.

‘Boski Diego' obecnie podróżuje po całej Europie wizytując różnych piłkarzy reprezentacji Argentyny. Maradona obejrzał środowy mecz na Santiago Bernabeu pomiędzy Realem Madryt i Juventusem Turyn. Oczywiście jego oczy najbardziej były zwrócone w kierunku Higuaina, Gago oraz Heinze. Jednak w pełnym wymiarze czasowym miał okazję obejrzeć tylko występ Gabriela Heinze. Higuain wszedł z ławki w 64. minucie, natomiast Gago nie pojawił się na boisku. Spotkanie odbyło się zaledwie kilka godzin po tym, jak Leo Messi został wybrany najlepszym piłkarzem 2008 roku przez użytkowników FIFA.com.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze