500 euro za spóźnienie
Josep Guardiola ukarał grzywną w wysokości 500 euro każdego zawodnika który spóźnił się pięć minut na piątkowy trening. Informację tę podała katalońska telewizja TV3. Klub oficjalnie nie potwierdził tych doniesień.
Wczorajsze zajęcia miały się rozpocząć punktualnie o godzinie 11:00. Jednakże niektórzy zawodnicy nie zdążyli się na tę porę, czego wynikiem było pięciominutowe spóźnienie. Tuż przed rozpoczęciem sesji, piłkarze stanęli wokół szkoleniowca, który poinformował ich o karze pieniężnej.
[źródło: Sport.es]
Wczorajsze zajęcia miały się rozpocząć punktualnie o godzinie 11:00. Jednakże niektórzy zawodnicy nie zdążyli się na tę porę, czego wynikiem było pięciominutowe spóźnienie. Tuż przed rozpoczęciem sesji, piłkarze stanęli wokół szkoleniowca, który poinformował ich o karze pieniężnej.
[źródło: Sport.es]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (28)