500 euro za spóźnienie

Barcman

15 listopada 2008, 12:31

28 komentarzy
Josep Guardiola ukarał grzywną w wysokości 500 euro każdego zawodnika który spóźnił się pięć minut na piątkowy trening. Informację tę podała katalońska telewizja TV3. Klub oficjalnie nie potwierdził tych doniesień.

Wczorajsze zajęcia miały się rozpocząć punktualnie o godzinie 11:00. Jednakże niektórzy zawodnicy nie zdążyli się na tę porę, czego wynikiem było pięciominutowe spóźnienie. Tuż przed rozpoczęciem sesji, piłkarze stanęli wokół szkoleniowca, który poinformował ich o karze pieniężnej.

[źródło: Sport.es]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze