Transfer Benzemy zależy od Eto'o

Looky

21 listopada 2008, 12:15

89 komentarzy
Karim Benzema na liście transferowych życzeń Barcelony znajduje się od dawna. W kolejnych miesiącach będziemy zapewne świadkami kolejnych spekulacji na temat przyszłości Francuza, który może trafić do Barcelony, ale wydaje się, że tylko pod jednym warunkiem - jeśli odejdzie Eto'o.

Trudno przypuszczać, by Pep Guardiola zaczął stosować system gry z dwoma środkowymi napastnikami. A Benzema i Eto'o grają na tej samej pozycji. Poza tym klub nie byłby skłonny płacić ogromnej gaży i Kameruńczykowi i napastnikowi reprezentacji Francji.

Wszystko będzie zależeć od Eto'o i ewentualnego przedłużenia z nim kontraktu. Wiadomo jednak, że rozmowy w tej sprawie zaczną się dopiero w 2009 roku, choć już teraz Samuel mówi: "Barcelona to największy klub na świecie, a największy klub świata potrzebuje najlepszych piłkarzy. Benzema z pewnością jest graczem tej właśnie kategorii".

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (89)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze