Kto zagra z Espanyolem?

Gołąbka

21 stycznia 2009, 18:45

21 komentarzy
Na dzisiejszy mecz z Espanyolem Pep Guardiola powołał wszystkich zdrowych piłkarzy. Do treningów powrócił już Víctor Sánchez, więc na liście znalazło się 23 zawodników. Oznacza to, że tuż przed rozpoczęciem spotkania szkoleniowiec będzie musiał skreślić nazwiska siedmiu graczy.

Ostatni trening

Ostatnia sesja treningowa przygotowująca zawodników do derbowego meczu z Espanyolem odbyła się dziś rano na Camp Nou. Po wspólnym lunchu zawodnicy dostali czas wolny. O godzinie 20.30 mają powrócić na Camp Nou, skąd razem wyruszą na Montjuïc.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (21)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze