Messi: Zostanę w Barcelonie do końca kariery

Looky

5 marca 2009, 12:03

19 komentarzy
Leo Messi przyznał, że woli w tym sezonie zdobyć mistrzostwo La Liga niż wygrać Ligę Mistrzów, która jest według niego "bardziej skomplikowana". Argentyńczyk dodał jednak, iż zespół "chce zwyciężyć we wszystkich rozgrywkach".

Messi docenia współpracę w ataku z Eto'o i Henrym, ale nie zapomina o innych piłkarzach: "Kiedy wspiera cię gracz prezentujący poziom jak Xavi, Iniesta czy Dani Alves, to normalne, że zdobywasz bramki". Docenia też swoich byłych klubowych kolegów, komplementując Ronaldinho i Deco: "Są dla mnie wzorem. Bardzo ich podziwiam, tak jak Eto'o. To prawdziwa maszyna. Uwielbiam też mojego przyjaciela Kuna Aguero".

Nie zabrakło także słów odnośnie przyszłości: "Jeśli zależałoby to tylko ode mnie, zostałbym w Barcelonie do końca kariery". Pogłoski mówiące o swoim transferze do Realu nazwał "czystą fantazją".

Zapytany o bramkę, która ma dla niego szczególne znaczenie, Messi odpowiedział, iż wyjątkowa jest ta zdobyta w grudniowym Gran Derbi: "Nie każdego dnia strzela się gola takiemu bramkarzowi jak Casillas".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze