Messi: Zostanę w Barcelonie do końca kariery
Leo Messi przyznał, że woli w tym sezonie zdobyć mistrzostwo La Liga niż wygrać Ligę Mistrzów, która jest według niego "bardziej skomplikowana". Argentyńczyk dodał jednak, iż zespół "chce zwyciężyć we wszystkich rozgrywkach".
Messi docenia współpracę w ataku z Eto'o i Henrym, ale nie zapomina o innych piłkarzach: "Kiedy wspiera cię gracz prezentujący poziom jak Xavi, Iniesta czy Dani Alves, to normalne, że zdobywasz bramki". Docenia też swoich byłych klubowych kolegów, komplementując Ronaldinho i Deco: "Są dla mnie wzorem. Bardzo ich podziwiam, tak jak Eto'o. To prawdziwa maszyna. Uwielbiam też mojego przyjaciela Kuna Aguero".
Nie zabrakło także słów odnośnie przyszłości: "Jeśli zależałoby to tylko ode mnie, zostałbym w Barcelonie do końca kariery". Pogłoski mówiące o swoim transferze do Realu nazwał "czystą fantazją".
Zapytany o bramkę, która ma dla niego szczególne znaczenie, Messi odpowiedział, iż wyjątkowa jest ta zdobyta w grudniowym Gran Derbi: "Nie każdego dnia strzela się gola takiemu bramkarzowi jak Casillas".
[źródło: Sport]
Messi docenia współpracę w ataku z Eto'o i Henrym, ale nie zapomina o innych piłkarzach: "Kiedy wspiera cię gracz prezentujący poziom jak Xavi, Iniesta czy Dani Alves, to normalne, że zdobywasz bramki". Docenia też swoich byłych klubowych kolegów, komplementując Ronaldinho i Deco: "Są dla mnie wzorem. Bardzo ich podziwiam, tak jak Eto'o. To prawdziwa maszyna. Uwielbiam też mojego przyjaciela Kuna Aguero".
Nie zabrakło także słów odnośnie przyszłości: "Jeśli zależałoby to tylko ode mnie, zostałbym w Barcelonie do końca kariery". Pogłoski mówiące o swoim transferze do Realu nazwał "czystą fantazją".
Zapytany o bramkę, która ma dla niego szczególne znaczenie, Messi odpowiedział, iż wyjątkowa jest ta zdobyta w grudniowym Gran Derbi: "Nie każdego dnia strzela się gola takiemu bramkarzowi jak Casillas".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (19)