Saltor: Barça nas motywuje
Piłkarz najbliższego przeciwnika FC Barcelona, Bruno Saltor stwierdził na łamach radia Ona FM, że jego drużyna jest "bardzo zmotywowana" i "czuje respekt" przed podopiecznymi Pepa Guardioli.
"Gra przeciwko Barçy wyzwala wielką motywację. Wiemy, iż będzie ciężko, lecz to jeden z tych meczów, które lubisz rozgrywać", powiedział obrońca Almerii.
Saltor podkreślał siłę swego rywala i zaznaczył, że trener Hugo Sanchez, mimo swej przeszłości w Realu Madryt, darzy wielkim szacunkiem Katalończyków.
"Barça ma wielu piłkarzy z najwyższej półki. Mamy tego świadomość i przygotowujemy się do meczu biorąc to pod uwagę. Hugo Sanchez także wie o tym i mimo że w przeszłości grał dla Madrytu, podchodzi do spotkania ze skromnością i szacunkiem", zakończył Saltor.
[źródło: Sport]
"Gra przeciwko Barçy wyzwala wielką motywację. Wiemy, iż będzie ciężko, lecz to jeden z tych meczów, które lubisz rozgrywać", powiedział obrońca Almerii.
Saltor podkreślał siłę swego rywala i zaznaczył, że trener Hugo Sanchez, mimo swej przeszłości w Realu Madryt, darzy wielkim szacunkiem Katalończyków.
"Barça ma wielu piłkarzy z najwyższej półki. Mamy tego świadomość i przygotowujemy się do meczu biorąc to pod uwagę. Hugo Sanchez także wie o tym i mimo że w przeszłości grał dla Madrytu, podchodzi do spotkania ze skromnością i szacunkiem", zakończył Saltor.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)