Saltor: Barça nas motywuje

nikt_ważny

13 marca 2009, 19:45

5 komentarzy
Piłkarz najbliższego przeciwnika FC Barcelona, Bruno Saltor stwierdził na łamach radia Ona FM, że jego drużyna jest "bardzo zmotywowana" i "czuje respekt" przed podopiecznymi Pepa Guardioli.

"Gra przeciwko Barçy wyzwala wielką motywację. Wiemy, iż będzie ciężko, lecz to jeden z tych meczów, które lubisz rozgrywać", powiedział obrońca Almerii.

Saltor podkreślał siłę swego rywala i zaznaczył, że trener Hugo Sanchez, mimo swej przeszłości w Realu Madryt, darzy wielkim szacunkiem Katalończyków.

"Barça ma wielu piłkarzy z najwyższej półki. Mamy tego świadomość i przygotowujemy się do meczu biorąc to pod uwagę. Hugo Sanchez także wie o tym i mimo że w przeszłości grał dla Madrytu, podchodzi do spotkania ze skromnością i szacunkiem", zakończył Saltor.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze