Dziewiętnastu poleci do Almerii

Looky

14 marca 2009, 13:27

11 komentarzy
Po sobotnim treningu, Pep Guardiola zdecydował się zabrać na mecz z Almerią wszystkich 19 piłkarzy, których ma do swojej dyspozycji. W składzie nie znaleźli się kontuzjowani Abidal, Milito, Puyol, Jorquera oraz Pedro, który trenuje z drużyną rezerw. Przed niedzielnym spotkaniem, 38-letni szkoleniowiec skreśli więc z listy tylko jednego gracza.

Zespół uda się do Almerii w niedzielę. Na tamtejszym lotnisku samolot z ekipą Barcelony powinien wylądować o godzinie 12:20. Pierwszy gwizdek sędziego w ostatnim meczu 27. kolejki La Liga zabrzmi niespełna 9 godzin później.

Piłkarze, którzy polecą do Almerii:

Valdés, Pinto; Alves, Cáceres, Piqué, Márquez, Sylvinho, Víctor Sánchez; Busquets, Xavi, Iniesta, Hleb, Touré, Keita, Gudjohnsen; Messi, Henry, Eto'o, Bojan.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (11)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze