Pep chce uniknąć Arsenalu

Looky

18 marca 2009, 14:50

40 komentarzy
W piątkowym losowaniu Ligi Mistrzów (20 marca), Pep Guardiola za wszelką cenę będzie chciał uniknąć Arsenalu. Obawa przed drużyną Arsene Wengera istnieje dlatego, że gra ona futbol najbardziej zbliżony do tego, jaki prezentuje Barcelona - pisze kataloński Sport w rubryce "Confidential".

Tak czy inaczej kataloński szkoleniowiec jest świadom, iż aby sięgnąć po najcenniejsze klubowe trofeum w Europie, należy wygrywać z najlepszymi. Mimo tego sądzi, że jego drużynie lepiej byłoby się zmierzyć z zespołem prezentującym inny styl gry. A pojedynek z Arsenalem niesie ryzyko, iż Barcelonie nie uda się złapać właściwego rytmu, bowiem Kanonierzy pokonają rywala jego własną bronią.

[źródło: Sport, confidential]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (40)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze