Pep chce uniknąć Arsenalu
W piątkowym losowaniu Ligi Mistrzów (20 marca), Pep Guardiola za wszelką cenę będzie chciał uniknąć Arsenalu. Obawa przed drużyną Arsene Wengera istnieje dlatego, że gra ona futbol najbardziej zbliżony do tego, jaki prezentuje Barcelona - pisze kataloński Sport w rubryce "Confidential".
Tak czy inaczej kataloński szkoleniowiec jest świadom, iż aby sięgnąć po najcenniejsze klubowe trofeum w Europie, należy wygrywać z najlepszymi. Mimo tego sądzi, że jego drużynie lepiej byłoby się zmierzyć z zespołem prezentującym inny styl gry. A pojedynek z Arsenalem niesie ryzyko, iż Barcelonie nie uda się złapać właściwego rytmu, bowiem Kanonierzy pokonają rywala jego własną bronią.
[źródło: Sport, confidential]
Tak czy inaczej kataloński szkoleniowiec jest świadom, iż aby sięgnąć po najcenniejsze klubowe trofeum w Europie, należy wygrywać z najlepszymi. Mimo tego sądzi, że jego drużynie lepiej byłoby się zmierzyć z zespołem prezentującym inny styl gry. A pojedynek z Arsenalem niesie ryzyko, iż Barcelonie nie uda się złapać właściwego rytmu, bowiem Kanonierzy pokonają rywala jego własną bronią.
[źródło: Sport, confidential]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (40)