Eto'o: Nie czujemy presji
Po meczu z Malagą Samuel Eto'o odniósł się do presji jaką na lidera wywiera rzekomo Real Madryt, o czym z wielką ochotą pisze madrycka prasa: "Nie jest tak, że gdy wybiegamy na boisko, znając wynik meczu Realu, trzęsą nam się nogi i odczuwamy presję, iż musimy wygrać za wszelką cenę. To wymysł prasy".
Kameruńczyk pokazał we wczorajszym meczu swój kunszt napastnika, zaznaczył jednak, że skuteczność nie jest tylko jego zasługą: "Zawsze będę strzelał bramki, kiedy ze mną na boisku będą grali moi koledzy. Są najlepsi na świecie".
Eto'o podkreślił, iż do końca rozgrywek pozostało o jedną kolejkę mniej i pochwalił równą, wysoką formę drużyny. Dodał, że "wspaniała passa zawsze może zostać przerwana, ale będziemy starać się ze wszystkich sił, aby grać najlepiej jak możemy".
Na koniec wyraził żal z powodu kontuzji kolegów i życzył im jak najszybszego powrotu do zdrowia.
[źródło: Sport]
Kameruńczyk pokazał we wczorajszym meczu swój kunszt napastnika, zaznaczył jednak, że skuteczność nie jest tylko jego zasługą: "Zawsze będę strzelał bramki, kiedy ze mną na boisku będą grali moi koledzy. Są najlepsi na świecie".
Eto'o podkreślił, iż do końca rozgrywek pozostało o jedną kolejkę mniej i pochwalił równą, wysoką formę drużyny. Dodał, że "wspaniała passa zawsze może zostać przerwana, ale będziemy starać się ze wszystkich sił, aby grać najlepiej jak możemy".
Na koniec wyraził żal z powodu kontuzji kolegów i życzył im jak najszybszego powrotu do zdrowia.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (9)