Eto'o: Nie czujemy presji

Conrado

23 marca 2009, 12:11

9 komentarzy
Po meczu z Malagą Samuel Eto'o odniósł się do presji jaką na lidera wywiera rzekomo Real Madryt, o czym z wielką ochotą pisze madrycka prasa: "Nie jest tak, że gdy wybiegamy na boisko, znając wynik meczu Realu, trzęsą nam się nogi i odczuwamy presję, iż musimy wygrać za wszelką cenę. To wymysł prasy".

Kameruńczyk pokazał we wczorajszym meczu swój kunszt napastnika, zaznaczył jednak, że skuteczność nie jest tylko jego zasługą: "Zawsze będę strzelał bramki, kiedy ze mną na boisku będą grali moi koledzy. Są najlepsi na świecie".

Eto'o podkreślił, iż do końca rozgrywek pozostało o jedną kolejkę mniej i pochwalił równą, wysoką formę drużyny. Dodał, że "wspaniała passa zawsze może zostać przerwana, ale będziemy starać się ze wszystkich sił, aby grać najlepiej jak możemy".

Na koniec wyraził żal z powodu kontuzji kolegów i życzył im jak najszybszego powrotu do zdrowia.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze