Llauradó: Wybudujmy nowe Camp Nou

Krakers

25 marca 2009, 10:11

47 komentarzy
"Katalońska łódź zatapia Camp Nou. Podczas każdego spotkania drogi są zakorkowane, brakuje miejsc parkingowych, budynki sąsiadujące ze stadionem są zawalone. Myślę, że warto się zastanowić nad rozwiązaniem tego problemu: wybudować nowy stadion", powiedział prezydent Fòrum Samitier, Jaume Llauradó.

Jego inicjatywą jest promocja budowy nowego Camp Nou, które mogłoby pomieścić 130 tysięcy fanów, co miałoby położyć kres obecnym problemom związanym ze stadionem Barçy. Llauradó opublikował wczoraj artykuł, w którym podaje wiele argumentów za tym, iż nowe Camp Nou usprawniłoby także życie codzienne.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (47)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze