Siedmiu młodych na treningu

nikt_ważny

25 marca 2009, 21:08

10 komentarzy
Środowy trening odbył się w Ciutat Esportiva. W zajęciach brało udział czternastu piłkarzy, w tym siedmiu z pierwszej drużyny.

Valdés, Pinto, Jorquera, Sylvinho, Márquez, Gudjohnsen i Bojan reprezentowali pierwszy zespół. Do tego trenowało trzech piłkarzy Barçy Atletic - Gai, Solano, Rayo oraz czterech młodych adeptów Juvenii - Muniesa, Dos Santos, Rochina i Bolano.

Kontuzjowani wciąż dochodzą do siebie

Milito, Puyol i Iniesta, który wrócił do Barcelony we wtorek ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, kontynuowali swe procesy rehabilitacyjne, zaś również kontuzjowany Abidal dostał dzień odpoczynku.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze