Siedmiu młodych na treningu
Środowy trening odbył się w Ciutat Esportiva. W zajęciach brało udział czternastu piłkarzy, w tym siedmiu z pierwszej drużyny.
Valdés, Pinto, Jorquera, Sylvinho, Márquez, Gudjohnsen i Bojan reprezentowali pierwszy zespół. Do tego trenowało trzech piłkarzy Barçy Atletic - Gai, Solano, Rayo oraz czterech młodych adeptów Juvenii - Muniesa, Dos Santos, Rochina i Bolano.
Kontuzjowani wciąż dochodzą do siebie
Milito, Puyol i Iniesta, który wrócił do Barcelony we wtorek ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, kontynuowali swe procesy rehabilitacyjne, zaś również kontuzjowany Abidal dostał dzień odpoczynku.
[źródło: Sport]
Valdés, Pinto, Jorquera, Sylvinho, Márquez, Gudjohnsen i Bojan reprezentowali pierwszy zespół. Do tego trenowało trzech piłkarzy Barçy Atletic - Gai, Solano, Rayo oraz czterech młodych adeptów Juvenii - Muniesa, Dos Santos, Rochina i Bolano.
Kontuzjowani wciąż dochodzą do siebie
Milito, Puyol i Iniesta, który wrócił do Barcelony we wtorek ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, kontynuowali swe procesy rehabilitacyjne, zaś również kontuzjowany Abidal dostał dzień odpoczynku.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)