Barcelońskie ‘You'll never walk alone'

Gołąbka

7 kwietnia 2009, 12:08

18 komentarzy
Debiut nowej piosenki zbiegł się z meczem z Bayernem Monachium. Utwór, który oczywiście nie zastąpi hymnu, może stać się symbolem na miarę ‘You'll never walk alone'.

Jest to nowa wersja "Boig per tu" zespołu SAU, jednej z najsławniejszych piosenek w historii muzyki w Katalonii. Co ciekawe, jest to jeden z ulubionych utworów Gerarda Pique. Na umieszczonych na stadionie ekranach zostanie jutro wyświetlone wideo z obrazami przedstawiającymi dawną i obecną Barçę. W tle rozlegnie się piosenka wykonywana przed zdobywającą popularność grupę "Red-in".

Intencją było stworzenie utworu, który stanie się symbolem i będzie śpiewany przez cały stadion tak, że włosy będą jeżyć się na głowie.

Posłuchaj fragmentu utworu

Tekst "Barça, estic boig per tu"

En la terra humida escric
Barça estic boig per tu,
em passo els dies
pendent del partit.

Com et puc estimar,
estigui a prop o lluny,
feliç i acabat boig per tu.

Sé molt bé que des d'aquest lloc
jo no puc fer cap gol per tu,
però en cada jugada hi veig
reflectida la teva llum.
T'animaré,
feliç i acabat boig per tu.

Quan comenci aquest partit,
les llàgrimes es perdran
entre la màgia
que viurem avui.

Em quedaré atrapat
ebri d'aquesta llum
feliç i acabat boig per tu.

Culer i català, més que un club.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze