Ribery: Każdy chce grać w Barcelonie

nikt_ważny

16 kwietnia 2009, 14:47

17 komentarzy
Francuski piłkarz, Franck Ribery, zapewnia, że "wciąż ma wiele do zrobienia" w Bayernie Monachium mimo spekulacji łączących go z Barceloną, którą określa "najlepszym klubem na świecie".

Ribery zapewnia, iż chce zostać w Monachium, lecz "naturalnie" pragnie pewnego dnia założyć koszulkę Barçy.

"Jaki piłkarz nie chciałby grać w Barcelonie?", powiedział Francuz, którego z bawarskim klubem łączy kontrakt do 2011 roku. "Cały czas chcę się poprawiać", stwierdził i dodał, że znajduje się w dobrym miejscu do rozwoju.

Ribery jest "zadowolony" z remisu, jaki osiągnął Bayern w rewanżowym spotkaniu z Barceloną po "katastrofalnym" pierwszym meczu na Camp Nou, kiedy to podopieczni Pepa Guardioli pokonali przyjezdnych 4:0.

Zdaniem Francuza Bayern potrzebuje "wielkiego planu", by rywalizować w Europie z takimi klubami jak FC Barcelona.

"Kiedy dwaj czy trzej piłkarze są kontuzjowani, mamy natychmiastowy problem. Jeśli sytuacja się nie zmieni, trudno będzie nam rywalizować z najlepszymi", podsumował.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze