Ribery: Każdy chce grać w Barcelonie
Francuski piłkarz, Franck Ribery, zapewnia, że "wciąż ma wiele do zrobienia" w Bayernie Monachium mimo spekulacji łączących go z Barceloną, którą określa "najlepszym klubem na świecie".
Ribery zapewnia, iż chce zostać w Monachium, lecz "naturalnie" pragnie pewnego dnia założyć koszulkę Barçy.
"Jaki piłkarz nie chciałby grać w Barcelonie?", powiedział Francuz, którego z bawarskim klubem łączy kontrakt do 2011 roku. "Cały czas chcę się poprawiać", stwierdził i dodał, że znajduje się w dobrym miejscu do rozwoju.
Ribery jest "zadowolony" z remisu, jaki osiągnął Bayern w rewanżowym spotkaniu z Barceloną po "katastrofalnym" pierwszym meczu na Camp Nou, kiedy to podopieczni Pepa Guardioli pokonali przyjezdnych 4:0.
Zdaniem Francuza Bayern potrzebuje "wielkiego planu", by rywalizować w Europie z takimi klubami jak FC Barcelona.
"Kiedy dwaj czy trzej piłkarze są kontuzjowani, mamy natychmiastowy problem. Jeśli sytuacja się nie zmieni, trudno będzie nam rywalizować z najlepszymi", podsumował.
[źródło: Sport]
Ribery zapewnia, iż chce zostać w Monachium, lecz "naturalnie" pragnie pewnego dnia założyć koszulkę Barçy.
"Jaki piłkarz nie chciałby grać w Barcelonie?", powiedział Francuz, którego z bawarskim klubem łączy kontrakt do 2011 roku. "Cały czas chcę się poprawiać", stwierdził i dodał, że znajduje się w dobrym miejscu do rozwoju.
Ribery jest "zadowolony" z remisu, jaki osiągnął Bayern w rewanżowym spotkaniu z Barceloną po "katastrofalnym" pierwszym meczu na Camp Nou, kiedy to podopieczni Pepa Guardioli pokonali przyjezdnych 4:0.
Zdaniem Francuza Bayern potrzebuje "wielkiego planu", by rywalizować w Europie z takimi klubami jak FC Barcelona.
"Kiedy dwaj czy trzej piłkarze są kontuzjowani, mamy natychmiastowy problem. Jeśli sytuacja się nie zmieni, trudno będzie nam rywalizować z najlepszymi", podsumował.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (17)