Ciepłe przyjęcie w Walencji

Gołąbka

25 kwietnia 2009, 17:20

4 komentarze
Zespół Barcelony udał się w podróż do Walencji w dniu meczu. O godzinie 10:30 autokar z piłkarzami opuścił Camp Nou i ruszył w kierunku El Prat. O 12:30 samolot z drużyną na pokładzie wylądował w Walencji.

Ponad 200 fanów

Na lotnisku drużynę przywitało ponad 200 fanów, którzy chcieli zrobić zdjęcie ze swoimi idolami oraz zdobyć autograf podopiecznych Pepa Guardioli. W Walencji jest pochmurno, a temperatura wynosi 15 stopni.

Po wylądowaniu zespół udał się do hotelu, gdzie zostanie podany obiad. Piłkarze pozostaną tam do momentu wyjazdu na Mestalla. Mecz z drużyną Emery'ego rozpocznie się o godzinie 22. Po spotkaniu Barça uda się na lotnisko, by stamtąd odlecieć do stolicy Katalonii. Lądowanie samolotu na El Prat odbędzie się około 2:45 w nocy.

Delegacja

Podczas podróży do Walencji 18-stu powołanym zawodnikom i trenerom towarzyszą Albert Perrín, Jordi Torrent, Xavier Sala i Martín, Patrick Auset, Jacint Borràs. Meczu nie chciał przegapić również były piłkarz Barcelony, Christo Stoiczkow. Prezydent Joan Laporta dołączy do zespołu w Walencji.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (4)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze