Guardiola: Jesteśmy jak maszyna

Looky

26 kwietnia 2009, 00:57

13 komentarzy
Po zremisowanym meczu z Valencią, Pep Guardiola powiedział: "Czasem grasz lepiej, czasem gorzej, ale po dzisiejszym meczu nie mogę narzekać, jestem dumny ze swojego zespołu".

"Nie jestem zaniepokojony tym, że Real w niedzielę gra z Sevillą", stwierdził, dodając, iż nie wie, czy jego drużynie będzie dane obejrzeć mecz największego rywala: "Późno wrócimy do domu, musimy się dobrze wyspać, dobrze zjeść, odzyskać siły, więc nie wiem, czy będziemy mogli obejrzeć to spotkanie".

Guardiola był zadowolony z remisu: "Punkt jest punktem, a do końca pozostało coraz mniej kolejek". Mówił także o meczu z Chelsea, przyznając iż w sobotę interesował go tylko pojedynek z Valencią: "Koncentrowaliśmy się na tym spotkaniu, ale teraz zagramy z Chelsea. Jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów i walczymy o końcowy sukces".

Zapytany o kondycję fizyczną swoich graczy, odpowiedział: "Jesteśmy gotowi do walki jak byki, jesteśmy jak maszyna".

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (13)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze