Guardiola: Jesteśmy jak maszyna
Po zremisowanym meczu z Valencią, Pep Guardiola powiedział: "Czasem grasz lepiej, czasem gorzej, ale po dzisiejszym meczu nie mogę narzekać, jestem dumny ze swojego zespołu".
"Nie jestem zaniepokojony tym, że Real w niedzielę gra z Sevillą", stwierdził, dodając, iż nie wie, czy jego drużynie będzie dane obejrzeć mecz największego rywala: "Późno wrócimy do domu, musimy się dobrze wyspać, dobrze zjeść, odzyskać siły, więc nie wiem, czy będziemy mogli obejrzeć to spotkanie".
Guardiola był zadowolony z remisu: "Punkt jest punktem, a do końca pozostało coraz mniej kolejek". Mówił także o meczu z Chelsea, przyznając iż w sobotę interesował go tylko pojedynek z Valencią: "Koncentrowaliśmy się na tym spotkaniu, ale teraz zagramy z Chelsea. Jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów i walczymy o końcowy sukces".
Zapytany o kondycję fizyczną swoich graczy, odpowiedział: "Jesteśmy gotowi do walki jak byki, jesteśmy jak maszyna".
[źródło: Marca]
"Nie jestem zaniepokojony tym, że Real w niedzielę gra z Sevillą", stwierdził, dodając, iż nie wie, czy jego drużynie będzie dane obejrzeć mecz największego rywala: "Późno wrócimy do domu, musimy się dobrze wyspać, dobrze zjeść, odzyskać siły, więc nie wiem, czy będziemy mogli obejrzeć to spotkanie".
Guardiola był zadowolony z remisu: "Punkt jest punktem, a do końca pozostało coraz mniej kolejek". Mówił także o meczu z Chelsea, przyznając iż w sobotę interesował go tylko pojedynek z Valencią: "Koncentrowaliśmy się na tym spotkaniu, ale teraz zagramy z Chelsea. Jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów i walczymy o końcowy sukces".
Zapytany o kondycję fizyczną swoich graczy, odpowiedział: "Jesteśmy gotowi do walki jak byki, jesteśmy jak maszyna".
[źródło: Marca]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (13)