Man City zarzuca sieć na Eto'o

Choder

29 kwietnia 2009, 11:41

23 komentarze
Plotek na temat ewentualnego odejścia Eto'o, ciąg dalszy. Według informacji dziennika The Times Joan Laporta rozpoczął już negocjacje z Manchesterem City w sprawie odejścia Kameruńczyka.

Gazeta zapewnia, że sternik Barcelony spotka się w Londynie z Garrym Cookiem, dyrektorem Manchesteru City. W spotkaniu tym, Cook ma zadeklarować chęć zakupu Samuela Eto'o na następny sezon. Jak się okazuje, nie tylko Mark Hughes (trener City) jest zainteresowany napastnikiem Barçy. O Eto'o wypytuje coraz głośniej także londyńska Chelsea i Tottenham.

Mówi się, że oferty w sprawie zakupu Czarnej Perły oscylują w granicach 15 milionów funtów (około 17 milionów Euro). Sumy te jednak wydają się być niczym w porównaniu z ofertą Manchesteru, który jest gotów zagwarantować Kameruńczykowi pensję w wysokości 500 tysięcy funtów tygodniowo. To kwota znacznie większa niż ta, którą latem proponowali Eto'o włodarze Tottenhamu. Wtedy stołeczny klub był gotów płacić 100 tysięcy funtów tygodniowo. Dalej, zgodnie z informacjami The Times, w przypadku fiaska rozmów, City byłoby skłonne poczekać z tym transferem do momentu, w którym Eto'o będzie wolnym zawodnikiem i wtedy zaproponować mu czteroletni kontrakt.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (23)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze