Yuste: Sen stał się rzeczywistością
Rafael Yuste był zachwycony po zwycięstwie Barcelony nad Realem Madryt. "To historyczny moment dla klubu. Wierzę, że w tym sezonie zdobędziemy trofea. Jednak pozostaję ostrożny w twierdzeniach. Z biegiem czasu wszystko się wyjaśni", powiedział.
Na antenie Barça TV, wice-prezydent ds. sportowych podzielił się swoimi przeżyciami związanymi z historyczną wygraną Barçy 2-6 na Bernabeu. "Sen stał się rzeczywistością. Wiele osób jest szczęśliwych, to historyczny moment dla klubu", wyznał.
Ważny krok
Rafael Yuste uważa, że liga nie została jeszcze wygrana, ale jest bardzo blisko. "W sobotę zrobiliśmy istotny krok w drodze do wygrania tytułu mistrzowskiego", powiedział. Po chwili kontynuował: "Jestem pewny, że zdobędziemy ligę, ponieważ wierzę w ten zespół. Chciałbym, abyśmy zapewnili sobie tytuł jak najszybciej i to na własnym stadionie, ale nie chcę wywierać presji na zespole. W tej chwili nie jest to najważniejsze".
Guardiola - dobry wybór
Wice prezydent ds. sportowych chwalił Pepa Guardiolę. "On wie jak się zachowywać. Jest świetnym trenerem. Wszyscy są zadowoleni z efektów jego pracy. Powołując go na stanowisko szkoleniowca wiedzieliśmy, że wiąże się to z pewnym ryzykiem, ale wiedzieliśmy, iż jest to wielki człowiek. Wszyscy jesteśmy z niego dumni", powiedział.
Uczymy się na własnych błędach
W zeszłym roku Barcelona odniosła bolesną porażkę na Bernabeu. W tym sezonie to Barça odniosła spektakularne zwycięstwo. "To był ciężki dzień, a my wyciągnęliśmy wnioski z własnych błędów. Teraz musimy kontynuować pracę i patrzeć do przodu. Starać się iść zgodnie z założonym planem, gdyż wszyscy są nim podekscytowani", wyznał.
Optymista w Europie
W środę Barça zmierzy się w mecz rewanżowym z Chelsea. "Wiemy jak grać. Możemy utrzymać obecną formę. Myślę, że na Stamford Bridge możemy zagrać bardzo dobrze i awansować", stwierdził.
Dedykacja dla kontuzjowanych
Przemawiając do wszystkich dziennikarzy i kibiców powiedział, iż on jak i cała drużyna dedykuje to zwycięstwo Rafaelowi Márquezowi i Gabrielowi Milito. "To zwycięstwo należy do was", powiedział.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Na antenie Barça TV, wice-prezydent ds. sportowych podzielił się swoimi przeżyciami związanymi z historyczną wygraną Barçy 2-6 na Bernabeu. "Sen stał się rzeczywistością. Wiele osób jest szczęśliwych, to historyczny moment dla klubu", wyznał.
Ważny krok
Rafael Yuste uważa, że liga nie została jeszcze wygrana, ale jest bardzo blisko. "W sobotę zrobiliśmy istotny krok w drodze do wygrania tytułu mistrzowskiego", powiedział. Po chwili kontynuował: "Jestem pewny, że zdobędziemy ligę, ponieważ wierzę w ten zespół. Chciałbym, abyśmy zapewnili sobie tytuł jak najszybciej i to na własnym stadionie, ale nie chcę wywierać presji na zespole. W tej chwili nie jest to najważniejsze".
Guardiola - dobry wybór
Wice prezydent ds. sportowych chwalił Pepa Guardiolę. "On wie jak się zachowywać. Jest świetnym trenerem. Wszyscy są zadowoleni z efektów jego pracy. Powołując go na stanowisko szkoleniowca wiedzieliśmy, że wiąże się to z pewnym ryzykiem, ale wiedzieliśmy, iż jest to wielki człowiek. Wszyscy jesteśmy z niego dumni", powiedział.
Uczymy się na własnych błędach
W zeszłym roku Barcelona odniosła bolesną porażkę na Bernabeu. W tym sezonie to Barça odniosła spektakularne zwycięstwo. "To był ciężki dzień, a my wyciągnęliśmy wnioski z własnych błędów. Teraz musimy kontynuować pracę i patrzeć do przodu. Starać się iść zgodnie z założonym planem, gdyż wszyscy są nim podekscytowani", wyznał.
Optymista w Europie
W środę Barça zmierzy się w mecz rewanżowym z Chelsea. "Wiemy jak grać. Możemy utrzymać obecną formę. Myślę, że na Stamford Bridge możemy zagrać bardzo dobrze i awansować", stwierdził.
Dedykacja dla kontuzjowanych
Przemawiając do wszystkich dziennikarzy i kibiców powiedział, iż on jak i cała drużyna dedykuje to zwycięstwo Rafaelowi Márquezowi i Gabrielowi Milito. "To zwycięstwo należy do was", powiedział.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (7)