Raul: Do zobaczenia, fenomenie!

Fedo

4 maja 2009, 23:14

24 komentarze
Jeżeli trzeba byłoby wskazać prawdziwą osobistość z drużyny Realu, byłby to Raúl González, który reprezentuje barwy klubu z Madrytu od 15 lat.

Kapitan Królewskich po zakończeniu Gran Derbi po spotkaniu zachował się honorowo. Pogratulował wszystkim graczom Barcelony, szczególną uwagę poświęcił jednak Bojanowi. Mijając się z nim w strefie mieszanej, pożegnał się z młodym graczem Barçy słowami: "Do zobaczenia, fenomenie!".

[źródło: Sport]

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (24)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze