Raul: Do zobaczenia, fenomenie!
Jeżeli trzeba byłoby wskazać prawdziwą osobistość z drużyny Realu, byłby to Raúl González, który reprezentuje barwy klubu z Madrytu od 15 lat.
Kapitan Królewskich po zakończeniu Gran Derbi po spotkaniu zachował się honorowo. Pogratulował wszystkim graczom Barcelony, szczególną uwagę poświęcił jednak Bojanowi. Mijając się z nim w strefie mieszanej, pożegnał się z młodym graczem Barçy słowami: "Do zobaczenia, fenomenie!".
[źródło: Sport]
Kapitan Królewskich po zakończeniu Gran Derbi po spotkaniu zachował się honorowo. Pogratulował wszystkim graczom Barcelony, szczególną uwagę poświęcił jednak Bojanowi. Mijając się z nim w strefie mieszanej, pożegnał się z młodym graczem Barçy słowami: "Do zobaczenia, fenomenie!".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (24)