Deco: Mecz będzie otwarty

Kuba

5 maja 2009, 14:09

22 komentarze
Były piłkarz FC Barcelona, obecnie zawodnik londyńskiej Chelsea - Deco stwierdził we wtorek, iż środowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, który odbędzie się na Stamford Bridge, będzie "znacznie bardziej otwarty" aniżeli potyczka na Camp Nou.

"Chelsea musi zaatakować, ponieważ chce zwyciężyć w tym meczu, tak samo jak Barca", stwierdził Deco, który również dzisiaj rano odleciał z Barcelony do stolicy Anglii.

Pomocnik reprezentacji Portugalii, który nie zagra w środę z powodu urazu stwierdził, że pokonać Barcelonę będzie trudniej po spektakularnym zwycięstwie Katalończyków w Gran Derbi (2-6). "Nie tylko Messi jest dobry, ale cały zespół prezentuje się znakomicie. To oczywiste, że praca Pepa Guardioli daje rezultaty", zakończył były gwiazdor Barçy.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (22)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze