Messi: Odebrałbym telefon od Pereza

Looky

19 maja 2009, 16:39

42 komentarze
Leo Messi powiedział, iż odebrałby telefon od Florentino Pereza, gdyby kandydat na prezydenta Realu Madryt do niego zadzwonił. Po raz kolejny podkreślił jednak, że nigdy nie myślał o zmianie klubu, bowiem do Barcelony trafił jako młody chłopak, któremu to właśnie kataloński klub dał wszystko.

Zapytany przez dziennikarza ASa o to, czy odebrałby telefon od Pereza, odpowiedział: "Tak, ale nie oczekuję na taką rozmowę. Nie sądzę, by do mnie zadzwonił, bo interesuje się innymi, bardzo dobrymi piłkarzami". "Chcę zostać w Barcelonie, taki jest mój plan. Przybyłem tu jako dziecko, a Barça dała mi wszystko. Tu są moi ludzie. Dlatego właśnie nie sądzę, by Florentino się do mnie odezwał, bowiem to o mnie wie."

[źródło: AS/goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (42)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze