Messi: Odebrałbym telefon od Pereza
Leo Messi powiedział, iż odebrałby telefon od Florentino Pereza, gdyby kandydat na prezydenta Realu Madryt do niego zadzwonił. Po raz kolejny podkreślił jednak, że nigdy nie myślał o zmianie klubu, bowiem do Barcelony trafił jako młody chłopak, któremu to właśnie kataloński klub dał wszystko.
Zapytany przez dziennikarza ASa o to, czy odebrałby telefon od Pereza, odpowiedział: "Tak, ale nie oczekuję na taką rozmowę. Nie sądzę, by do mnie zadzwonił, bo interesuje się innymi, bardzo dobrymi piłkarzami". "Chcę zostać w Barcelonie, taki jest mój plan. Przybyłem tu jako dziecko, a Barça dała mi wszystko. Tu są moi ludzie. Dlatego właśnie nie sądzę, by Florentino się do mnie odezwał, bowiem to o mnie wie."
[źródło: AS/goal.com]
Zapytany przez dziennikarza ASa o to, czy odebrałby telefon od Pereza, odpowiedział: "Tak, ale nie oczekuję na taką rozmowę. Nie sądzę, by do mnie zadzwonił, bo interesuje się innymi, bardzo dobrymi piłkarzami". "Chcę zostać w Barcelonie, taki jest mój plan. Przybyłem tu jako dziecko, a Barça dała mi wszystko. Tu są moi ludzie. Dlatego właśnie nie sądzę, by Florentino się do mnie odezwał, bowiem to o mnie wie."
[źródło: AS/goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (42)