Eto'o przystanie na warunki City?

Rozwad

14 czerwca 2009, 21:33

59 komentarzy
Manchester City nawiązał kontakt z Samuelem Eto'o. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Kameruńczyk byłby skłonny przystać na transfer do odwiecznego rywala United, jeśli władze City zaoferują mu odpowiedni kontrakt.

Napastnik Barcelony nie może dojść do porozumienia z FC Barceloną w sprawie nowego kontraktu. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2010 roku. Wiele klubów na wieści o niepowodzeniu negocjacji Barcelony ze swoim napastnikiem, zapaliło zielone światło w sprawie transferu Eto'o. Jednak żądania finansowe Kameruńczyka są zbyt wysokie. Spełnienie jego warunków jest niewykonalne dla większości klubów na świecie. Ale jest jeden wyjątek: Manchester City. Eto'o chce zarabiać milion euro miesięcznie, czyli 12 milionów euro rocznie.

Zamożni szejkowie są w stanie zapewnić Kameruńczykowi takie zarobki. Według brytyjskich mediów, przedstawiciele Manchesteru City są w stałym kontakcie z Eto'o, jak i jego agentem. Jeżeli ten transfer dojdzie do skutku, Eto'o będzie najlepiej opłacanym piłkarzem w Europie.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (59)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze