City stawia ultimatum Eto'o
Jak podaje piątkowa angielska prasa, Manchester City postawił ultimatum napastnikowi Barcelony, Samuelowi Eto'o. Kameruńczyk ma 24 godziny na podjęcie decyzji w sprawie złożonej mu przez angielski klub oferty kontraktu.
Na odpowiedź napastnika City czeka już dwa tygodnie i wydaje się, że kluczowym, przełomowym momentem była wypowiedź w telewizji Joana Laporty, który stwierdził, iż zawodnik "nie odbiera telefonu" od niego.
W Manchesterze uważa się, iż oferta kontraktu jest na tyle atrakcyjna, że zostanie zaakceptowana w ciągu kilku najbliższych godzin. Eto'o przeniósłby się do Premier League, a jego zarobki sięgałyby rzędu 200 tysięcy funtów (233 tysięcy euro) tygodniowo.
[źródło: Sport]
Na odpowiedź napastnika City czeka już dwa tygodnie i wydaje się, że kluczowym, przełomowym momentem była wypowiedź w telewizji Joana Laporty, który stwierdził, iż zawodnik "nie odbiera telefonu" od niego.
W Manchesterze uważa się, iż oferta kontraktu jest na tyle atrakcyjna, że zostanie zaakceptowana w ciągu kilku najbliższych godzin. Eto'o przeniósłby się do Premier League, a jego zarobki sięgałyby rzędu 200 tysięcy funtów (233 tysięcy euro) tygodniowo.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (18)