City stawia ultimatum Eto'o

Rozwad

10 lipca 2009, 11:52

18 komentarzy
Jak podaje piątkowa angielska prasa, Manchester City postawił ultimatum napastnikowi Barcelony, Samuelowi Eto'o. Kameruńczyk ma 24 godziny na podjęcie decyzji w sprawie złożonej mu przez angielski klub oferty kontraktu.

Na odpowiedź napastnika City czeka już dwa tygodnie i wydaje się, że kluczowym, przełomowym momentem była wypowiedź w telewizji Joana Laporty, który stwierdził, iż zawodnik "nie odbiera telefonu" od niego.

W Manchesterze uważa się, iż oferta kontraktu jest na tyle atrakcyjna, że zostanie zaakceptowana w ciągu kilku najbliższych godzin. Eto'o przeniósłby się do Premier League, a jego zarobki sięgałyby rzędu 200 tysięcy funtów (233 tysięcy euro) tygodniowo.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze