Villa do Walencji negocjować swój transfer

Looky

11 lipca 2009, 11:04

14 komentarzy
David Villa nie chce dłużej czekać. Jego skarga na niestabilność Valencii (w środę na kampusie w Llanera) okazała się niewystarczająca, aby przekonać władze klubu do transferu, dlatego zawodnik postanowił sam podjąć działania.

Jak informuje Catalunya Radio, El Guaje uda się w poniedziałek do Walencji, aby tam porozmawiać z aktualnym prezesem Manuelem Lllorente lub mającym go zastąpić Vicente Soriano. Być może spotka się nawet z nimi dwoma, ale zamierza dać jasno do zrozumienia, że jakakolwiek zmiana w zarządzie klubu nie zmieni jego chęci transferu do Barcelony.

Villa chce przedstawić mocne argumenty i przypomnieć między innymi, iż rok temu zagwarantowano mu umożliwienie transferu do innego klubu, jeśli oferta w jego sprawie będzie odpowiednio wysoka.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze