Villa: Zostaję w Valencii
Po tym jak "wybuchła" kwestia transferu Zlatana Ibrahimovića, tego można było się spodziewać. Gazeta z Walencji, Superdeporte, informuje, że zawodnik wyraził chęć kontynuowania kariery na Mestalla, mówiąc do prezesa Manuela Llorente: "Postanowiłem, że zostaję w Valencii".
Oczekuje się, iż w najbliższych dniach klub i Villa zorganizują konferencję prasową, oficjalnie ogłaszając decyzję piłkarza o pozostaniu w drużynie Nietoperzy.
Trener Valencii, Unai Emery, w rozmowie z ASem powiedział: "Nie rozmawiałem z Villą, ale pozostaję w stałym kontakcie z klubem, który zawsze mówił mi to samo: piłkarz zostaje u nas".
"To prawda, że kilka miesięcy temu jego odejście było możliwe, ale klub zablokował wszelkie negocjacje. Dla mnie nie ma tematu. Villa jest nasz i to wszystko", komentował.
"Nigdy nie słyszałem, że chciał odejść. Kiedy powróci do drużyny, będzie zmotywowany i ambitny jak zawsze, będzie walczył i strzelał wiele bramek. W to nie można wątpić", dodał.
[źródło: Sport/AS]
Oczekuje się, iż w najbliższych dniach klub i Villa zorganizują konferencję prasową, oficjalnie ogłaszając decyzję piłkarza o pozostaniu w drużynie Nietoperzy.
Trener Valencii, Unai Emery, w rozmowie z ASem powiedział: "Nie rozmawiałem z Villą, ale pozostaję w stałym kontakcie z klubem, który zawsze mówił mi to samo: piłkarz zostaje u nas".
"To prawda, że kilka miesięcy temu jego odejście było możliwe, ale klub zablokował wszelkie negocjacje. Dla mnie nie ma tematu. Villa jest nasz i to wszystko", komentował.
"Nigdy nie słyszałem, że chciał odejść. Kiedy powróci do drużyny, będzie zmotywowany i ambitny jak zawsze, będzie walczył i strzelał wiele bramek. W to nie można wątpić", dodał.
[źródło: Sport/AS]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (53)